O Pzbuk

Czym jest Pzbuk?

Pzbuk to stosunkowo nowa marka na rynku bukmacherskim w Polsce. Funkcjonuje jako polski znak światowego potentata bukmacherskiego firmy ComeOn. Działalność prowadzona jest pod nazwą i adresem Cherry Online Polska Sp. z o.o, ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa. ComeOn to firma rozpoznawalna na całym globie, a najbardziej popularna jest w Skandynawii. Dzięki swym korzeniom Pzbuk, mimo krótkiego stażu na polskim rynku, jest w stanie swoją ofertą zaspokoić nawet najbardziej wymagającego gracza. Wybór dostępnych zakładów sportowych jest naprawdę szeroki a sama platforma przyjazna i łatwa w obsłudze. Osoby, które obawiają się o legalność bukmachera mogą bardzo szybko znaleźć numer licencji PS4.6831.26.2017 nadanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości w czerwcu 2018 roku. Ten dokument pozwala na działanie firmy przez następne 6 lat. Firma bardzo intensywnie rozwija się, możemy obstawić wyniki prawie 30 dyscyplin sportowych. Warto zauważyć, że pomimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku, firma już stała się sponsorem polskiej ligi hokeja oraz partnerem ligi koszykówki. Chęć dalszego rozwoju firmy potwierdza fakt stałego poszerzania swojej oferty zakładów oraz uruchomienia aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android.

pzbuk

Wsparcie klienta w Pzbuk

Opieką klienta w firmie zajmuje się dobrze wyszkolona grupa pracowników. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości, w każdej chwili możemy się skontaktować z działem obsługi klienta. Telefonicznie w godzinach pracy biura lub całodobowo poprzez e-mail, lub formularz kontaktowy. Znakiem rozpoznawczym firmy jest profesjonalizm zatrudnianych osób i zorientowanie na klienta. Zawsze istnieje również możliwość zajrzenia do zestawienia najczęściej zadawanych pytań (sekcja FAQ). W tym miejscu, w prostej formie możemy przeanalizować, z jakimi problemami najczęściej spotykają się użytkownicy. Markę Pzbuk wyróżnia także szczególna dbałość o zdrowie swoich użytkowników, dlatego na stronach internetowych znajdziemy informację o bezpieczeństwie gier hazardowych oraz spis instytucji, które pomogą graczom, kiedy zauważą problem. Firma zdaje sobie sprawę, że jest nowa na rynku i właśnie wysoko zaawansowaną i profesjonalną obsługą klienta będzie w stanie zdobyć stałych odbiorców.

Chat na żywo

Jest to bardzo wygodna forma kontaktu z Pzbuk. Pracownicy są dostępni w godzinach 10 – 17, co dla niektórych graczy stanowić może pewien minus, ponieważ wiele imprez sportowych rozpoczyna się w godzinach wieczornych. Jednak jeżeli zaistnieje potrzeba kontaktu z bukmacherem poprzez tę platformę, to na pewno zostaniemy obsłużeni na najwyższym poziomie i uzyskamy odpowiedź na nurtujące nas pytania.

E-mail

Adresem mailowym przeznaczonym do kontaktu z klientami Pzbuk jest adres: [email protected] W ten sposób można zgłosić wszelkie problemy i wątpliwości związane z działaniem serwisu. Pracownicy obsługujący skrzynkę starają się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie. Najczęściej nie trzeba czekać dłużej, niż 1 godzinę. Udzielane odpowiedzi są bardzo fachowe i dokładne. Firma dokłada starań, aby każdy klient traktowany był indywidualnie i z należytą starannością, na jaką zasługuje. Gracz może być pewien, że żadna wiadomość nie zostanie zignorowana.

Dział FAQ

Dział ten jest powiązany z live chatem. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ jeżeli nie znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie, to zawsze możemy się zgłosić do konsultanta. Bardzo intuicyjnym i ciekawym rozwiązaniem jest również podzielenie najczęściej zadawanych pytań na poszczególne kategorie (bonus, najczęściej zadawane pytania, odpowiedzialna gra, zakłady), dzięki temu nie traci się wiele czasu na szukanie interesującej kwestii.